Jesteśmy kancelarią przyjazną mediacji

Mediacja jako metoda rozwiązywania sporów jest znana i stosowana od wieków. Już starożytni Rzymianie i Grecy korzystali z instytucji mediacji, chcąc polubownie rozstrzygać konflikty z kontrahentami. Istotę mediacji można zawrzeć w stwierdzeniu, że jest to „proces ludzki”, charakteryzujący się mniej sformalizowaną procedurą oraz możliwością nawiązania dialogu między stronami. Uczestnicy mediacji wspólnie decydują o treści tworzonej ugody, co daje możliwość sprawnego wyartykułowania własnych interesów.

czytaj dalej

4. edycja Forum Compliance Officer

Czwarta edycja Forum Compliance Officer już za dwa tygodnie. Jest to wydarzenie obfitujące w najważniejsze tematy, ciekawe studia przypadku, prelekcje eksperckie oraz dyskusje.

Na tegorocznej edycji będziemy mówić m.in. o najnowszych i najważniejszych zmian prawnych, w tym o planowanej ustawie o odpowiedzialności karnej podmiotów zbiorowych, compliance oraz komunikacji w grupie kapitałowej. Poruszony zostanie również temat spójnego zarządzania wizerunkiem firmy, zarządzania w sytuacjach kryzysowych oraz obronie własności intelektualnej. Magda Simkowska-Gawron, nasza ekspertka, współtworzy forum od pierwszej edycji oraz od poprzedniej także je moderuje. 

czytaj dalej

Nowa lokalizacja naszego Oddziału we Wrocławiu

Z przyjemnością pragniemy poinformować o przeniesieniu naszego wrocławskiego Oddziału do nowej lokalizacji. Obecnie zajmujemy trzecie piętro w biurowcu przy ul. Legnickiej 21a. Współpracujemy tu z adwokatami, aplikantami adwokackimi oraz prawnikami specjalizującymi się obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

czytaj dalej

Nowy adres siedziby w Warszawie!

Szanowni Klienci, rozwijamy się dla Was. Już od 1 kwietnia 2016r. zmieniamy adres naszej siedziby w Warszawie. Od teraz znajduje się ona w ścisłym centrum stolicy w wieżowcu przy Rondzie ONZ 1 na zbiegu ulic Świętokrzyskiej i alei Jana Pawła II. Zmiana ta jest wyrazem naszego dynamicznego rozwoju oraz troski o Państwa komfort. W związku ze zmianą adresu prosimy o dokonanie aktualizacji w Państwa bazach informacyjnych oraz kierowanie bieżącej korespondencji na nowy adres Kancelarii.

czytaj dalej